Contact
Direct bij de juiste contactpersoon

             

 Afdeling: Verantwoordelijke: Info/vragen met betrekking tot:
Sales
Antwerpen, Limburg, Vlaams-Brabant
Dhr. Hans Ghoos
+32 472 13 52 01
h.ghoos@laborexgroup.be
Verkoop regio Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant
Sales
Brussel, Oost- en West-Vlaanderen
Dhr. Christof Nachtergaele
+32 471 91 89 07
c.nachtergaele@laborexgroup.be
Verkoop regio Brussel, Oost-Vlaanderen en West-Vlaanderen
Sales Wallonië & Luxemburg Mevr. Anne Dagorno
+32 498 56 70 55
a.dagorno@laborexgroup.be
Verkoop regio Wallonië & Luxemburg
Sales Zuid-Nederland Dhr. Bart Meinema
+32 6 51 08 99 10
b.meinema@laborexgroup.be
Verkoop regio Zuid-Nederland
Sales Noord-, Oost- en West-Nederland Dhr. Marcel Fermont
+32 471 78 99 40
m.fermont@laborexgroup.be
Verkoop regio Noord-, Oost- en West-Nederland
Sales Frankrijk Dhr. Bertrand Beauné
+33 320 291 949
contact@laborex.fr
Verkoop regio Frankrijk
Sales Zuid-Duitsland Dhr. Özkan Tas
+43 664 358 66 70
offers@laborexgroup.be
Verkoop regio Zuid-Duitsland (Beieren + Baden-Würtemmberg)
Sales Noord-, Oost- en West-Duitsland Dhr. Andreas Zurlo
+49 159 062 635 20
a.zurlo@laborexgroup.de
Verkoop regio Noord-, Oost- en West-Duitsland
Sales Oostenrijk & Zwitserland Dhr. Özkan Tas
+43 664 358 66 70
offers@laborexgroup.be
Verkoop regio Oostenrijk & Zwitserland
Sales Turkije Dhr. Özkan Tas
+43 664 358 66 70
offers@laborexgroup.be
Verkoop regio Turkije
Sales andere Export-landen Dhr. Tim Piedfort
+32 14 86 16 14
t.piedfort@laborexgroup.be
Verkoop voor alle andere Export-landen als hierboven genoemd
Sales op maat gemaakte machines: specials & grote projecten Dhr. Johan Nolf
+32 477 77 80 27
j.nolf@laborexgroup.be
Verkoop op maat gemaakte machines (specials) & grote projecten
Naverkoop (After Sales) Dhr. Robin Janssens
+32 14 86 16 10
r.janssens@laborexgroup.be
  • Planning
  • Onderhoud en interventie
  • Onderhoudscontracten
  • Preventie & Veiligheid
Spare parts  Dhr. Erik Denys
+32 14 86 16 00
spareparts@laborexgroup.be
  • Onderdelen bestellen en/of specifieke prijsopgave
  • Transport
Aankoop Mevr. An Govaerts
+32 14 86 16 11
a.govaerts@laborexgroup.be
  • Inkoop en administratie
  • Leveranciers
  • IT en telefonie
Leveranciersboekhouding (crediteuren)

Dhr. Eddy Diepvens
+32 14 86 16 15
e.diepvens@laborexgroup.be

  • Betalingen
  • Openstaande facturen en administratie leveranciers
Klantenboekhouding (debiteuren) Dhr. Erik Denys
+32 14 86 16 00
e.denys@laborexgroup.be
Openstaande facturen en administratie klanten
Human Resources Mevr. Ellen Deswert
+32 14 86 16 01
e.deswert@laborexgroup.be
  • Personeel en administratie
  • Vacatures

Afdeling:

Uw contactpersoon: Info/vragen met betrekking tot:
Sales Dhr. Wim Van de Putte
+32 475 70 12 27
offertes@feplus.be
Verkoop
Algemeen +32 14 28 38 10
info@feplus.be
Bestellingen, facturatie en betalingen, planning, aankoop, enz.